Big Size gél – prísady, recenzie, skusenosti, dávkovanie, forum, cena, kde kúpiť, výrobca – Slovensko

10

Big Size gél - prísady, recenzie, skusenosti, dávkovanie, forum, cena, kde kúpiť, výrobca - SlovenskoBig size je produkt vo forme gélu, ktorého zámerom je zväčšiť veľkosť mužského penisu. Pravdepodobne každý jeden muž si raz v živote povedal, že by chcel mať väčší penis, či už z estetického dôvodu, alebo by chcel lepšie uspokojiť partnerku, či mať lepší sexuálny zážitok. Big size gél by mal nielen zväčšovať penis, ale mal by pôsobiť aj na jeho citlivosť, čo by malo v konečnom dôsledku zintenzívniť zážitok zo styku.

Je prirodzené, že sa muži chcú pre partnerku vyznamenať či už veľkosťou alebo výdržou a práve tu by mohol Big size pomôcť. Nedostatočná erekcia, alebo slabý výkon, to znepokojí každého muža bez ohľadu na vek, a ak ste už niekedy uvažovali ako si zväčšiť penis bez rizikových chirurgických zákrokov, tak určite čítajte ďalej. A tiež sa nebojte, je veľa mužov, ktorých trápi ich veľkosť. Z prehľadu aktuálnych užívateľských recenzií 2022 uvidíte koľkí muži už Big size stihli vyskúšať. www.BigSize.sk

Big Size gél - prísady, recenzie, skusenosti, dávkovanie, forum, cena, kde kúpiť, výrobca - Slovensko

Big Size je produkt vo forme gélu, ktorého hlavným účelom by mala byť zmena vo veľkosti penisu.

Teraz objednajte:
www.BigSize.sk

Obmedzená cenová ponuka:
-50% ZNÍŽENIE!

Chcete sa aj Vy pochváliť väčším, pevnejším a výkonnejším penisom ?

Samozrejme, že pohlavné ústrojenstvo chlapa je dôležitým orgánom, o ktorý sa muž musí starať. Správna hygiena a životný štýl by mali podporovať silnú erekciu a výdrž počas pohlavného styku, ale niekedy tomu treba aj pomôcť. www.BigSize.sk

Rôzne faktory ako napríklad stres by mohli ovplyvniť erekciu a libido. Okrem toho, muži môžu mať aj problémy v partnerskom živote kvôli tomu, že veľkosťou partnerke nepostačujú a nedokážu ju uspokojiť. V tomto prípade je dôležitá komunikácia medzi partnermi, ale tiež aj produkt, ktorý by mohol ťažkosti s veľkosťou vyriešiť.

Tu hovoríme o produkte Big size gél, čo už z názvu vyplýva, že je určený na zväčšenie delikátnych partií. Tento gél by mal potešiť každého muža, ktorý hľadá rýchle zväčšenie svojich partií prírodným produktom. Zlepšite si svoj sexuálny život a zistite ako gél funguje, ktoré sú hlavné benefity a k tomu si prečítajte aj ostatné dôležité informácie pred kúpou gélu, ako napríklad kde a za akú cenu ho kúpite. www.BigSize.sk

Hlavné benefity Big size podľa výrobcu

 • Gél bol dizajnovaný tak, aby počas prvých 2 týždňoch užívania zlepšil erekciu a zámerom erekcie je zvýšená tvrdosť a vytrvalosť. Ďalším cieľom gélu je zosilniť a zvýšiť citlivosť penisu až 2 krát. Gél je cielený na zviditeľnenie prvých zmien v dĺžke penisu, ktorý by sa mal zväčšiť o 1,5 cm.
 • Používanie gélu je pripravené tak, aby v dobe 2 týždňov zmenil tvar a veľkosť Vášho penisu na pevný vzhľad. Produkt je vytvorený tak, aby predĺžil dĺžku penisu až 70%!
 • Po 4 týždňoch užívania by sa mal údajne penis predĺžiť o 4 cm. Cieľom gélu je niekoľkonásobne zlepšiť kvalitu sexuálneho styku. Produkt sa zameriava na predĺženie mužského orgazmu na 5 až 7 minút.

Big Size gél, prísady, ako to aplikovať, ako to funguje, vedľajšie účinky, dávkovanie

Big Size gél, prísady, ako to aplikovať, ako to funguje, vedľajšie účinky, dávkovanieAk Vás trápi veľkosť Vášho prirodzenia a chcete si vylepšiť váš sexuálny život a potešiť partnerku, Big size gél by Vám svojimi účinkami mal pomôcť. Je vytvorený z prírodných zložiek, a aj keď Big size prísady nie sú výrobcom uvedené, podľa výrobcu by nemali spôsobovať vedľajšie účinky a nie sú známe žiadne kontraindikácie. Zistili sme, na čo to je, čiže by malo ísť o prirodzené zväčšenie penisu produktom, ktorého zloženie a prísady sú naturálneho charakteru. www.BigSize.sk

Teraz si v rýchlosti ešte zopakujeme ako to funguje. Cieľom Big size gélu je jeho používanie po dobu 4 týždňov pre maximalizovanie účinkov. Po mesiaci užívania by sa mal penis zväčšiť o 4 cm. Vplyvom zložiek v géli erekcia niekoľkonásobne zosilnie, orgazmus sa predĺži a získa na intenzite. Produkt podporuje celkovú schopnosť muža uspokojiť svoju partnerku omnoho dlhšie a intímnejšie.

Na to, aby ste aj Vy mohli získať pevnejšie a väčšie prirodzenie, je nutné vedieť o produkte ako to aplikovať a v neposlednom rade odporúčané dávkovanie. Pre zosilnenie efektu veľkosti výrobca odporúča používať gél po dobu 4 týždňov. Aplikácia gélu je nasledovná, jednoducho naneste malé množstvo gélu na pohlavný úd a jemne rozotrite po celej dĺžke. Gél nanášajte na pohlavný úd raz denne, po dobu jedného mesiaca. www.BigSize.sk

Zhrnutie:

Teraz už viete a máte predstavu o tom ako to funguje pri používaní gél a že síce prísady výrobca neuvádza, ale sú prírodného charakteru. Predstavili sme Vám ako to aplikovať, čiže nanášať malé množstvo gélu na penis a jemne rozotierať a tiež vieme aké je dávkovanie, čiže raz denne.

Big Size recenzie, skúsenosti, fórum

Big Size recenzie, skusenosti, forumZaujal Vás tento gél a chcete zistiť, aké názory na to majú aj ostatní užívatelia? V tom prípade si neváhajte prečítať osobné skúsenosti mužov, ktorí gél nanášali na prirodzenie a aké potenciálne účinky gél mal. Tieto Big size recenzie nájdete prehľadne uverejnené na fórum na oficiálnej stránke výrobcu, kde si tiež môžete prečítať prehľad aktuálnych užívateľských recenzií 2022. www.BigSize.sk

Prečítajte si tieto 3 zverejnené komentáre od mužov, ktorí takto chceli vyjadriť svoje skúsenosti na gél.

Nikdy som nebol spokojný s mojím prirodzením, hanbil som sa a nechcel ukazovať pred partnerkami, že sa mi vysmejú. Na zväčšenie penisu som hľadal doplnky, prečítal rôzne fórum, ale všetko čo som vyskúšal bolo bez účinku. Až som natrafil na tento produkt, a povedal som si, že to bude to posledné čo skúsim. Konečne niečo, čo funguje, mal som pocit, že vidím svoj penis rásť. Podľa merania je dlhší o 3 cm a to ho používam len týždeň.

Richard, 32

Partnerka sa mi posťažovala, že by bola radšej keby som možno dlhšie vedel pri pohlavnom styku vydržať, aby sa mohla aj ona uspokojiť. Nedalo mi to a objednal som si gél. O veľkosť mi ani nešlo, skôr o zlepšenie erekcie a výkonu. Bol som milo prekvapený, keď sa môj penis po mesiaci úplne zmenil. Narástol a zmohutnel, orgazmy mám aj niekoľko minút, partnerka si to nevie vynachváliť a celkovo sa nám zlepšil náš partnerský a sexuálny život.

Braňo, 49

Manželka mi kúpila gél len tak, že aby sme to vyskúšali a možno si to obaja užijeme. Netušil som, že to má také účinky! Gél je špeciálne vyvinutý nielen pre mužov, v prvom rade si to ženy užijú viac. Viditeľne sa mi zmenilo prirodzenie k lepšiemu, penis je väčší a tvrdší, erekcia mohutná ako nikdy predtým a orgazmus intenzívny. S manželkou si to podľa možností užívame niekoľkokrát za týždeň, dokonca vydržím pri styku aj niekoľko hodín.

Dominik, 37

Big Size gél - prísady, recenzie, skusenosti, dávkovanie, forum, cena, kde kúpiť, výrobca - Slovensko

Big Size je produkt vo forme gélu, ktorého hlavným účelom by mala byť zmena vo veľkosti penisu.

Teraz objednajte:
www.BigSize.sk

Obmedzená cenová ponuka:
-50% ZNÍŽENIE!

Zhrnutie:

Na oficiálnej stránke produktu nájdete rôzne recenzie na Big size gél. Pridajte tam aj Vy svoju skúsenosť po odskúšaní gélu.

Big Size koľko to stojí, cena

Big Size koľko to stojí, cenaUž ste si asi stihli všimnúť, že nikde v článku nie je zmienka o Big size koľko to stojí. Je to z jednoduchého dôvodu a to, že cena nie je uvedená nikde inde ako na oficiálnej webovej stránke.

Nakoľko cena produktu kolíše na základe aktuálnych zliav a akcií, ktoré môžu byť časovo alebo dostupnosťou produktov obmedzené, výrobca sa rozhodol, že sa bude Big size cena uvádzať len na oficiálnej stránke produktu. www.BigSize.sk

Zhrnutie:

Zistite koľko to stojí kúpiť si Big size gél už priamo na oficiálnej webovej stránke, kde si ho môžete už aj objednať.

Big Size kde kúpiť, lekáreň

Big Size kde kúpiť, lekáreňTeraz bude pravdepodobne nasledovať otázka kde kúpiť Big size. Predpokladáme, že Vás napadne produkt hľadať v lekárňach, ale v tomto prípade lekáreň oficiálne Big size v distribúcii nemá a taktiež nefiguruje ako oficiálne miesto jeho predaja.

Na jednoduchú otázku, Big size kde kúpiť, výrobca odpovedá, že lekáreň to nie a jediným miestom na kúpu produktu je len oficiálna webová stránka. www.BigSize.sk

Zhrnutie:

Takže ak sa rozhodne kúpiť produkt, nehľadajte kde kúpiť Big size, ale priamo priamo navštívte oficiálnu webovú stránku výrobcu.

Big size Amazon, výrobca – Slovensko

Big Size amazon, výrobca - SlovenskoAsi Vás už napadlo, že by ste mohli produkt hľadať na internetových obchodoch ako je Amazon alebo Ebay, ale bohužiaľ produkt tam nenájdete. Tak, ako je to aj v prípade lekární, Big size Amazon a ani Ebay na distribúciu oficiálne nemajú a preto výrobca zákazníkom tieto webové stránky neodporúča navštevovať.

Jednoducho si produkt objednáte na oficiálnej stránke Big size Slovensko, kde sa dozviete aj to, že doručenie na Slovensko je bez obštrukcií a to kuriérom, alebo poštou. www.BigSize.sk

Zhrnutie:

Zbytočne nehľadajte Big size Amazon na internete, nakoľko výrobca tam svoj produkt oficiálne nedistribuuje.

Najčastejšie otázky a odpovede:

 • Aký účinok má Big size gél na pohlavný úd?

Big size gél by mal pôsobiť na zväčšenie anatómie penisu o niekoľko centimetrov. Tiež je jeho účelom zosilniť orgazmus u muža.

 • Ako dlho mám používať gél?

Aby sa čo najviac maximalizoval účinok, je potrebné používať gél po dobu najmenej 4 týždňov.

 • Ako sa gél používa?

Gél sa používa veľmi jednoducho. Raz denne naneste menšie množstvo gélu a vmasírujte jemnými pohybmi do pokožky pohlavného údu.

 • Kde si môžem objednať Big size gél?

Momentálne je Big size gél oficiálne v distribúcii len na webovej stránke výrobu, kde ho viete bez akýchkoľvek obmedzení ihneď objednať.

www.BigSize.sk

Big Size gél - prísady, recenzie, skusenosti, dávkovanie, forum, cena, kde kúpiť, výrobca - Slovensko

Big Size je produkt vo forme gélu, ktorého hlavným účelom by mala byť zmena vo veľkosti penisu.

Teraz objednajte:
www.BigSize.sk

Obmedzená cenová ponuka:
-50% ZNÍŽENIE!

10 COMMENTS

 1. Stále som túžil po väčšom penise, dokonca som z toho mal komplexy, že neuspokojím partnerky. Hľadal som nejaký doplnok na zväčšenie, čo bude fungovať a bude aj z prírodných prísad a tento produkt to dokonale spĺňa.

 2. Chystám sa na prvú noc s priateľkou a nechcem sa zahanbiť, na internete odporúčali na zväčšenie penisu nejaký gél, vraj je účinný. Zatiaľ ho mažem len týždeň a vidím už zmeny.

 3. Keď hľadáte niečo špeciálne na penis, čo na 100 % funguje, určite si objednajte tento gél. Moja žena sa ma nevie nabažiť a veľmi si moju veľkosť pochvaľuje.

 4. Zisťoval som si nejaké informácie na internete o tom, ako lepšie uspokojiť ženu a všetkých 100 respondentov čo sa ich na to pýtali, odporučili tento gél. Tak teda uvidíme či je to pravda. Gél mám objednaný a neviem sa dočkať čo urobí s mojím prirodzením.

 5. Stačí zadať vaše informácie v objednávke a za chvíľu vám gél príde, myslím že som čakal len pár dní na poštu. Ešte neviem aké má účinky, dnes ho začnem používať.

 6. Chceli sme s manželkou vyskúšať v sexe niečo nové, aby sme náš vzťah trochu okorenili alebo pridali vzrušenie hlavne pre ňu. Moju novú veľkosť si manželka nevie vynachváliť.

 7. Kamoš mi odporučil stránku http://www.BigSize.sk, že keď si tam objednám gél a budem ho používať, všetky ženy budú za mnou šalieť. Neviem či je to pravda, ale veľkosť penisu sa výrazne zmenila k lepšiemu, myslím nejaké 3 cm narástol.

 8. Produkt som si kúpil, aby som si mierne zväčšil penis, keďže som nebol s jeho dĺžkou spokojný. Nečakal som, že ten produkt funguje na 100 % tak ako sľubuje. Penis mám o dobré 4 cm dlhší, som nadšený!

 9. Ak ja vám treba zväčšiť penis rýchlo, už viac nehľadajte iné produkty, lebo toto skutočne funguje! Môj pohlavný úd je dlhší, pevnejší a to nehovorím o tom, že mám silnú a dlhotrvajúcu erekciu, s ktorou podávam aj niekoľkohodinové výkony!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here